Wybrany wątek opinii
Juliane widac ze nie masz pojecia o przepisach radze ci nie wsiadac za kolko
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Człowieku jestem mistrzem kierownicy. Wjeżdżając na rondo nie włącza się kierunku, tylko zjeżdżając. Koniec. No Elbląg widać ma swoje przepisy ale to dziwne i zacofane miasteczko
Do moderacji
Odpowiedz
7
5