Wybrany wątek opinii

Juliane widac ze nie masz pojecia o przepisach radze ci nie wsiadac za kolko
(2020.11.16)
Człowieku jestem mistrzem kierownicy. Wjeżdżając na rondo nie włącza się kierunku, tylko zjeżdżając. Koniec. No Elbląg widać ma swoje przepisy ale to dziwne i zacofane miasteczko
Juliane (2020.11.16)
Powrót do komentarzy