A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wlasie ze trzeba Glabie
I chyba glab cie uczyl jezdzic kolku
@Ciekawski - Bzdury piszesz. ..
Swoją drogą, to instruktor mógł narazić kursanta na niebezpieczeństwo.
@Juliane - ''Bo w Gdańsku tego nie widzę. .. ''Jakie to stwierdzenie jest wielkomiejskie. .. .Ale z Ciebie musi być fachowiec od wypasania owiec.
@Juliane - Dla Pana wiadomości takich wymogów wymaga WORD a nie Ośrodki Szkolenia Kierowców :)
Mógł nakleić na Seacie naklejkę z przestrzeliną.
Bede
Jak Tomyly Dżons w ściganym.
@Juliane - Ja zdawałam na prawo jazdy w Gdańsku razem z kursem który tam przeszłam. To nie jest wymysł elbląskich instruktorów tylko nowe prawa wchodzące w życie. Następnym razem zanim się Pan:Pani ośmieszy proszę najpierw zainteresować się tematem