UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie przeciez najnormalniejsza sprawa jest wlaczanie lewego kierunku na rondzie jezeli nie zjezdzasz na pierwszym zjezdzie tylko glab tego nie pojmie


Anuluj