UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie przeciez najnormalniejsza sprawa jest wlaczanie lewego kierunku na rondzie jezeli nie zjezdzasz na pierwszym zjezdzie tylko glab tego nie pojmie
Ludzie przeciez najnormalniejsza sprawa jest wlaczanie lewego kierunku na rondzie jezeli nie zjezdzasz na pierwszym zjezdzie tylko glab tego nie pojmie