Wybrany wątek opinii
Przeważnie L jeżdżą katastrofalnie. Ludzie chcą normalnym tempem jechać a L 10/h szok. slimak by szybciej jechał. Inni też jeżdżą okropnie. stare dziadki. 30 latki znowu nieprzemyślane manewry robią. A kobiety to całkiem złe.
Do moderacji
Odpowiedz
5
18
tylko ty mistrz kierownicy
Do moderacji
Odpowiedz
2
1