UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kierowca zwyczajnie się pomylił. Widać było że się już zorientował. Rozumiem instruktora jazdy że się zdenerwował ale trzeba było załatwić sprawę po ludzku. Pomóc kierowcy zawrócić i wyjechać prawidłowo. Po co tą aferą i skierowanie sprawy do sądu.

A kto nie popełnia błędów.