UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Omg - "a skrecam wyłacznie, gdy z jego zjezdzam"mozesz obrac kierunek dalszej jazdy oznaconej zjazdami nr 1.. .2.. 3.. 4.. 5., gdy zjazd nr 3 widoczne odstaje np o 90 stopni w lewo to znaczy ze na skrzyzowaniu kierujesz sie w lewo, nie obchodzi mnie czy bedziesz na nim robil akrobacje alpejskie czy fikolki i krecil sie nawet 570 stopni i 10 razy zawrocisz to na tym etapie wykonujesz manewr ktory doprowadzi do tego aby obrac kierunek w lewo, zrozum ze zachowanie zamiana pasow itp na rondzie i manewry to co innego niz jazda w kierunku, mieszasz