UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludziom na kacu zabierają prawko, a tym jeżdżącym pod prąd (nie on pierwszy)mandacik i dalej dziadek w drogę jedzie. Nie udało się na tym zjeździe spróbuje na następnym. Odpowiedzcie sobie co jest większym zagrożeniem - gość 0,5 promila czy taki trzeźwy dziadek, którego może spotkać w nocy, a może i w deszczu na swoim pasie. Nie żebym popierał pijaków, ale kto jest większym zagrożeniem i jakie ponoszą konsekwencje. Ten pan już nigdy nie powinien wsiąść za kółko - po prostu się nie nadaje.


Anuluj