UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kierowca zwyczajnie się pomylił. Widać było że się już zorientował. Rozumiem instruktora jazdy że się zdenerwował ale trzeba było załatwić sprawę po ludzku. Pomóc kierowcy zawrócić i wyjechać prawidłowo. Po co tą aferą i skierowanie sprawy do sądu.

A kto nie popełnia błędów.

Anuluj