UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kierowca zwyczajnie się pomylił. Widać było że się już zorientował. Rozumiem instruktora jazdy że się zdenerwował ale trzeba było załatwić sprawę po ludzku. Pomóc kierowcy zawrócić i wyjechać prawidłowo. Po co tą aferą i skierowanie sprawy do sądu.
A kto nie popełnia błędów.