UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@HvK - przy klasycznym rondzie ktore ma 3 zjazd kierujemy sie w lewo jako kierunku ktory odnosi sie do dalszej jazdy / patrzac na twoja logike to na zwyklym skorzyzowaniu jak jedziesz w lewo to tak naprawde zjezdzasz w prawo na wybrany pas bo zaprzestajesz w pewnym momencie kierowac sie w lewo, ze tez dyskusja musi sie toczyc na taki temat, haha, jak ktos ci powie na rondzie jedz w lewo to ty w prawo pojedziesz ? bo brakuje ci oleju w glowie, zanim wsiadziesz do auta to sprawdz poziom