A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A wystarczyło by umocnić i poprawić brzegi faszyną, przy kolejnej większej wodzie znowu by się poprawiło, było by naturalnie i tanio. Mostek odbudować z kilku surowych bali tak jak był wcześniej zrobiony, a który stał latami. Potrzebne by było kilka osób z łopatami, młotkami, siekierkami i trochę drewna, a tak niebotyczne kwoty, beton, metal i kamienie. Niech będzie jak w pierwotnym zamierzeniu - surowo, naturalnie, w końcu to las.
A mostek elewów będzie odbudowany w 2 etapie? Tej informacji zabrakło. ..
@Ploterek - sam spie. .. .. j
Mam nadzieję że natura już się zaopiekuje tymi ochydnymi siatkami i niebawem porosną zielonym. A swoją drogą ci za problem nanieść na toto warstwę ziemi i osuac trawa. ..
@Ploterek- największe nieroby tak mają, zimą odśnieżone i posolone oraz od tramwaju powinna być jeszcze lektyka -koniecznie za darmo.
@krzychu7777 ty kulawy czy ślepy, nie wystarczy zwykła decha, albo zdjąć butki, podciągnąć kiecę i przejść w bród jak na trapera przystało, przecież to dla sportu i rekreacji- no tak, po drugiej stronie nie ma brodzika z ciepłą wodą i ręcznikiem, ale będzie. Te kipy po fajach i flaszki to pewnie wiewiórki nanosiły i to ci nie przeszkadza?
@krzychu7777 - Jesteśmy chyba pierwsi na świecie, europie którzy naprawiają las betonem i złomem Normalnie sadzą drzewa i wystarczy ale my po komuszemu z rozmachem i bez sensu
A co z nawierzchnią?? Czy nie mozna tych kolein wygladzic?? Nie da sie tam pp deszczu przejsc. Jak w zeszlym tygodniu bylo ok i chodzilam tą trasą tak w sobotę juz szlam w blocie. Jak ludzie na rowerach mają tam jezdzic? Dziecko z ojcem ledwo szli. .eh. .wyrownajcie proszę tą trasę. Dzis wybralam trasę żółta zeby sie na czerwonej nie wkurzac. .. .:/
Ciągłe wybielanie tego kto niszczy Bazantarnie!! Takimi artykulikami nas nie kupicie. Usoasc i plakac na tym szlaku co dzieje sie po drugiej stronie?? Co wisi? Konary itp itd. Syf,. pozostawiony jak po wojnie. A co na green velo sie dzieje!? No. ludzieee