UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@krzychu7777 ty kulawy czy ślepy, nie wystarczy zwykła decha, albo zdjąć butki, podciągnąć kiecę i przejść w bród jak na trapera przystało, przecież to dla sportu i rekreacji- no tak, po drugiej stronie nie ma brodzika z ciepłą wodą i ręcznikiem, ale będzie. Te kipy po fajach i flaszki to pewnie wiewiórki nanosiły i to ci nie przeszkadza?
krzychu7777chciejca