Wybrany wątek opinii
Ścieżka powinna być utwardzona by można iść czy jechać rowerem bez względu na pogodę. DOTARŁO. WATPIMY.
Do moderacji
Odpowiedz
8
36
Asfalt wylać i dwupasmówkę pociagnac🤣
Do moderacji
Odpowiedz
17
7
A była kiedykolwiek utwardzana?
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Widzę że kolega z typu że nawet na grzyby chodził by po asfalcie.
Do moderacji
Odpowiedz
18
1
wystarczy winiety wprowadzic po co asfalt lac
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
a spier. .. j z tym utwardzeniem!! To bażantarnia, a nie park w mieście, żadnego utwardzania.
Do moderacji
Odpowiedz
18
1
@Ploterek - sam spie. .. .. j
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Niestety, jazda rowerem jest praktycznie niemozliwa, jedynie spacer. .. .. Generalnie, mozna tam amortyzatory testowac.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Wlasnie, spier. .. laj troliku
Do moderacji
Odpowiedz
1
0