Wybrany wątek opinii

Ścieżka powinna być utwardzona by można iść czy jechać rowerem bez względu na pogodę. DOTARŁO. WATPIMY.
(2020.09.28)
Asfalt wylać i dwupasmówkę pociagnac🤣
(2020.09.28)
A była kiedykolwiek utwardzana?
(2020.09.28)
Widzę że kolega z typu że nawet na grzyby chodził by po asfalcie.
(2020.09.28)
wystarczy winiety wprowadzic po co asfalt lac
(2020.09.28)
a spier. .. j z tym utwardzeniem!! To bażantarnia, a nie park w mieście, żadnego utwardzania.
Ploterek (2020.09.28)
@Ploterek - sam spie. .. .. j
(2020.09.28)
Niestety, jazda rowerem jest praktycznie niemozliwa, jedynie spacer. .. .. Generalnie, mozna tam amortyzatory testowac.
(2020.09.28)
Wlasnie, spier. .. laj troliku
XDxd (2020.09.28)
Powrót do komentarzy