UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z nawierzchnią?? Czy nie mozna tych kolein wygladzic?? Nie da sie tam pp deszczu przejsc. Jak w zeszlym tygodniu bylo ok i chodzilam tą trasą tak w sobotę juz szlam w blocie. Jak ludzie na rowerach mają tam jezdzic? Dziecko z ojcem ledwo szli. .eh. .wyrownajcie proszę tą trasę. Dzis wybralam trasę żółta zeby sie na czerwonej nie wkurzac. .. .:/

Juliane

Anuluj