UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A wystarczyło by umocnić i poprawić brzegi faszyną, przy kolejnej większej wodzie znowu by się poprawiło, było by naturalnie i tanio. Mostek odbudować z kilku surowych bali tak jak był wcześniej zrobiony, a który stał latami. Potrzebne by było kilka osób z łopatami, młotkami, siekierkami i trochę drewna, a tak niebotyczne kwoty, beton, metal i kamienie. Niech będzie jak w pierwotnym zamierzeniu - surowo, naturalnie, w końcu to las.
jaśnieja