UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciągłe wybielanie tego kto niszczy Bazantarnie!! Takimi artykulikami nas nie kupicie. Usoasc i plakac na tym szlaku co dzieje sie po drugiej stronie?? Co wisi? Konary itp itd. Syf,. pozostawiony jak po wojnie. A co na green velo sie dzieje!? No. ludzieee
Chodzepobazanciarniprawiecodzi