UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co z nawierzchnią?? Czy nie mozna tych kolein wygladzic?? Nie da sie tam pp deszczu przejsc. Jak w zeszlym tygodniu bylo ok i chodzilam tą trasą tak w sobotę juz szlam w blocie. Jak ludzie na rowerach mają tam jezdzic? Dziecko z ojcem ledwo szli. .eh. .wyrownajcie proszę tą trasę. Dzis wybralam trasę żółta zeby sie na czerwonej nie wkurzac. .. .:/
Juliane