A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niestety, jazda rowerem jest praktycznie niemozliwa, jedynie spacer. .. .. Generalnie, mozna tam amortyzatory testowac.
mam nadzieję, że miasto pozyska środki i powstanie linia tramwajowa wzdłuż Srebrnego Potoku, nie trzeba będzie brudzić butów aby korzystać z piękna natury, nasyp umicniłby brzegi rzeczki, są takie betonowe ścianki i wystarczy je zsmkntować
@Obywatel - Czytaj artykuł mądralo. Wykonawca ma jeszcze czas na doprowadzenie drogi do pierwotnego stanu.
@Bażantarnia - A czym mieli umocnić brzeg zeby woda tego nie porwała i aby nie było narzekania, że naprawa tymczasowa i zaraz ją woda porwie? Beton nie. Więc kamienie. I nie marudzić eksperci od siedmiu boleści!
Wlasnie, spier. .. laj troliku
Przepraszam bardzo ale czego wy sie spodziewacie po tym jak gospodarzem jest harleyowiec? przeciez bylejakosc to jego motto. wystarczy spojzec jak dzieki niemu wyglada park dolinka z amfieteatrem, basenem czy chocby ten tandetny waski most unijny zbudowany za nasze pieniadze bez chodnikow, bez drog rowerowych z jednym pasem w kazda strone przez co tworza sie ogromne korki na wjezdzie do mista z siodemki. harleyowiec nie potrafi zbudowac mostku z 4 bali drewna a jego sitwa wyceniła ten mostek na milion zl. dalej glosujcie na towarzyszy od jurka wcisly a pozniej lament płacz i niedowierzanie.
Czerwony szlak wzmocniono wy wywozić drewno z Bażantarni. Tylko po to