UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciągłe wybielanie tego kto niszczy Bazantarnie!! Takimi artykulikami nas nie kupicie. Usoasc i plakac na tym szlaku co dzieje sie po drugiej stronie?? Co wisi? Konary itp itd. Syf,. pozostawiony jak po wojnie. A co na green velo sie dzieje!? No. ludzieee

Chodzepobazanciarniprawiecodzi