A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kiedy ruszy budowa nowej komendy dla policji w Elblągu CO???? Tak samo dlaczego nie buduje sie obwodnicy nowej. Jak strazacy bedą jeżdzili z ul. Łeczyckiej. Czy ktoś ogarnia te tematy czy rzadza w Elblągu ****.
Kłamią ws Swiatowida, zero prac, zero ruchu na budowie. Zwolnić tego dyrektorka wreszcie.
Zycze powodzenia do wyjazdow alarmowych z tamtej okolicy w godzinach szczytu. Wszystkie drogi waskie i zakorkowane
Zlecenie inwestycji - bez wykończenia - polska specjalność, zaraz budynek trzeba będzie remontować. .. kabaret,
To ja chyba obok innego Światowida przechodzę, bo prace trwają.
Menda Miejska. ..
Powodzenia przy przejazdach ul. Bema. .. No chyba ze zrobicie jeszcze 4 pasmówkę. ..
Do ratusza - sami wykończycie Elbląg swoim rządzeniem!!!!!
W Elblągu wszystko idzie wolno 1/ budowa Straży 2/ rozbudowa szpitala miejskiego 3/ przetargi na dzialki budowlane 4/ kazde inne przetargi na drogi, budynki itp.
Ja widzę tu niewidzialną rekę wladz z Olsztyna.
A kiedy OLSZTYN laskawie wyrazi zgodę na budowę nowej Komendy Policji w Elblagu ?
Choć osobiście wolelibyśmy, by te 85 mln zostalo przeznaczone na remont obecnych trzech siedzib i budowe posterunku na Modrzewinie lub kazdym innym miejscu polnocnego Elblaga.