32
09.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kiedy ruszy budowa nowej komendy dla policji w Elblągu CO???? Tak samo dlaczego nie buduje sie obwodnicy nowej. Jak strazacy bedą jeżdzili z ul. Łeczyckiej. Czy ktoś ogarnia te tematy czy rzadza w Elblągu ****.
(2020.09.09)

info

6  
  3
Kłamią ws Swiatowida, zero prac, zero ruchu na budowie. Zwolnić tego dyrektorka wreszcie.
(2020.09.09)
Zycze powodzenia do wyjazdow alarmowych z tamtej okolicy w godzinach szczytu. Wszystkie drogi waskie i zakorkowane
Czarny sen (2020.09.09)

info

7  
  1
Zlecenie inwestycji - bez wykończenia - polska specjalność, zaraz budynek trzeba będzie remontować. .. kabaret,
(2020.09.09)

info

3  
  0
To ja chyba obok innego Światowida przechodzę, bo prace trwają.
(2020.09.09)
Menda Miejska. ..
(2020.09.09)

info

1  
  0
Powodzenia przy przejazdach ul. Bema. .. No chyba ze zrobicie jeszcze 4 pasmówkę. ..
(2020.09.09)

info

9  
  0
Do ratusza - sami wykończycie Elbląg swoim rządzeniem!!!!!
Elblązanin (2020.09.09)

info

5  
  0
W Elblągu wszystko idzie wolno 1/ budowa Straży 2/ rozbudowa szpitala miejskiego 3/ przetargi na dzialki budowlane 4/ kazde inne przetargi na drogi, budynki itp. Ja widzę tu niewidzialną rekę wladz z Olsztyna.
(2020.09.09)

info

3  
  0
A kiedy OLSZTYN laskawie wyrazi zgodę na budowę nowej Komendy Policji w Elblagu ? Choć osobiście wolelibyśmy, by te 85 mln zostalo przeznaczone na remont obecnych trzech siedzib i budowe posterunku na Modrzewinie lub kazdym innym miejscu polnocnego Elblaga.
(2020.09.09)

info

4  
  2