UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu wszystko idzie wolno 1/ budowa Straży 2/ rozbudowa szpitala miejskiego 3/ przetargi na dzialki budowlane 4/ kazde inne przetargi na drogi, budynki itp. Ja widzę tu niewidzialną rekę wladz z Olsztyna.