UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu wszystko idzie wolno 1/ budowa Straży 2/ rozbudowa szpitala miejskiego 3/ przetargi na dzialki budowlane 4/ kazde inne przetargi na drogi, budynki itp. Ja widzę tu niewidzialną rekę wladz z Olsztyna.


Anuluj