UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblągu wszystko idzie wolno 1/ budowa Straży 2/ rozbudowa szpitala miejskiego 3/ przetargi na dzialki budowlane 4/ kazde inne przetargi na drogi, budynki itp. Ja widzę tu niewidzialną rekę wladz z Olsztyna.