UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy ruszy budowa nowej komendy dla policji w Elblągu CO???? Tak samo dlaczego nie buduje sie obwodnicy nowej. Jak strazacy bedą jeżdzili z ul. Łeczyckiej. Czy ktoś ogarnia te tematy czy rzadza w Elblągu ****.