UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy ruszy budowa nowej komendy dla policji w Elblągu CO???? Tak samo dlaczego nie buduje sie obwodnicy nowej. Jak strazacy bedą jeżdzili z ul. Łeczyckiej. Czy ktoś ogarnia te tematy czy rzadza w Elblągu ****.