32
09.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@erg. - Panie erg, jest i architekt miejski i konserwator zabytkow, - ten drugi zajął sie juz zupełnie otwieranim konserw, a architekt chyba szuka pracy, bo ratusz i tak wie najlepiej co miastu potrzeba i na co zasługuje.
Prorok jakis (2020.09.09)
@erg. - W przypadku strażnicy, to nikt nie bierze żadnej zabudowy pod uwagę i dopasowuje do już "współistniejących"zabudowań. Projekt dla strażaków jest z góry ustalony i w całej Polsce jest jeden taki sam. dokładnie taka sama strażnica jest budowana w Radomiu i Włocławku.
W temacie (2020.09.10)