UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy OLSZTYN laskawie wyrazi zgodę na budowę nowej Komendy Policji w Elblagu ? Choć osobiście wolelibyśmy, by te 85 mln zostalo przeznaczone na remont obecnych trzech siedzib i budowe posterunku na Modrzewinie lub kazdym innym miejscu polnocnego Elblaga.