UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kiedy OLSZTYN laskawie wyrazi zgodę na budowę nowej Komendy Policji w Elblagu ? Choć osobiście wolelibyśmy, by te 85 mln zostalo przeznaczone na remont obecnych trzech siedzib i budowe posterunku na Modrzewinie lub kazdym innym miejscu polnocnego Elblaga.