32
09.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na szczęscie to Przembud z Gdańska.
(2020.09.09)

info

2  
  0
Życie w kłamstwie i obłudzie faktycznie pogarsza zdrowie. Sprawiedliwość będzie w końcu sprawiedliwością a prawo będzie obowiązywało wszystkich.
(2020.09.09)

info

3  
  1
Jakoś nie ma Elbląg szczęścia do budowy strażnic. Jedna już zaczęto i rozebrano, teraz nie ma za co wykończyć drugiej.
mm263 (2020.09.09)

info

5  
  0
O co tu chodzi ? Komenda w Braniewie ogłasza nabór do służby na stanowisko kwatermistrza. Wymagania formalne I grupa inwalidzka (znaczny stopień niepełnosprawności !)z całkowitą ślepotą obuoczną lub praktyczną ślepotą obuoczną - ostrość wzroku po korekcji w lepszym oku nie przekraczająca 5% normalnej ostrości oraz zakres pola widzenia zawężona do około 20 stopni - wymóg widzenia lunetowego. Co za czasy. To już normalnych, zdrowych strażaków nie szukają ?
(2020.09.09)

info

5  
  1
Co Ty człowieku bredzisz. .. niezadowolony strażak? Żal D. .. ściska. W młodych siła A problemy zdrowotne może mieć nawet nastolatek prowadzący bezstresowy tryb życia. .pozdrawiam
Strażak sportowiec (2020.09.09)
Wy tu pierdu pierdu, temat dotyczy wykończenia budowy strażnicy. Niby prace porządkowe a okoliczne ulice wyglądają jakby ciągniki po orce tam jeździły. Nie można tak zorganizować wyjazdu ciężarówek by nie wywoziły na kołach tego błota?
myjnia (2020.09.09)

info

3  
  0
@erg- masz rację, ale niestety wg tego samego projektu są lub będą realizowane budowy dla strażaków. Dlatego wybrano tę lokalizację bo nigdzie więcej by się nie dało tego wybudować
chyba (2020.09.09)

info

3  
  0
A jak wygląda temat związany z remontem Światowida? Na jakim etapie są prace? Czy jako mieszkaniec mogę dostać informację zwrotną?
(2020.09.09)

info

12  
  0
A o kogo chodzi? : D czesto o nim czytam q komentarzach i jestem ciekawy kto i o co chodzi
(2020.09.09)
Gdyby taki obiekt budowali dla olsztuna to już dawno by był wybudowany. Ale to dla Elbląga to wiadomo mają w d. nasuwa się jedno słowo. B***A.
(2020.09.09)

info

5  
  0