A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na szczęscie to Przembud z Gdańska.
Życie w kłamstwie i obłudzie faktycznie pogarsza zdrowie. Sprawiedliwość będzie w końcu sprawiedliwością a prawo będzie obowiązywało wszystkich.
Jakoś nie ma Elbląg szczęścia do budowy strażnic. Jedna już zaczęto i rozebrano, teraz nie ma za co wykończyć drugiej.
O co tu chodzi ? Komenda w Braniewie ogłasza nabór do służby na stanowisko kwatermistrza. Wymagania formalne I grupa inwalidzka (znaczny stopień niepełnosprawności !)z całkowitą ślepotą obuoczną lub praktyczną ślepotą obuoczną - ostrość wzroku po korekcji w lepszym oku nie przekraczająca 5% normalnej ostrości oraz zakres pola widzenia zawężona do około 20 stopni - wymóg widzenia lunetowego. Co za czasy. To już normalnych, zdrowych strażaków nie szukają ?
Co Ty człowieku bredzisz. .. niezadowolony strażak? Żal D. .. ściska. W młodych siła A problemy zdrowotne może mieć nawet nastolatek prowadzący bezstresowy tryb życia. .pozdrawiam
Wy tu pierdu pierdu, temat dotyczy wykończenia budowy strażnicy. Niby prace porządkowe a okoliczne ulice wyglądają jakby ciągniki po orce tam jeździły. Nie można tak zorganizować wyjazdu ciężarówek by nie wywoziły na kołach tego błota?
@erg- masz rację, ale niestety wg tego samego projektu są lub będą realizowane budowy dla strażaków. Dlatego wybrano tę lokalizację bo nigdzie więcej by się nie dało tego wybudować
A jak wygląda temat związany z remontem Światowida? Na jakim etapie są prace? Czy jako mieszkaniec mogę dostać informację zwrotną?
A o kogo chodzi? : D czesto o nim czytam q komentarzach i jestem ciekawy kto i o co chodzi
Gdyby taki obiekt budowali dla olsztuna to już dawno by był wybudowany. Ale to dla Elbląga to wiadomo mają w d. nasuwa się jedno słowo. B***A.