UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakoś nie ma Elbląg szczęścia do budowy strażnic. Jedna już zaczęto i rozebrano, teraz nie ma za co wykończyć drugiej.
mm263
Jakoś nie ma Elbląg szczęścia do budowy strażnic. Jedna już zaczęto i rozebrano, teraz nie ma za co wykończyć drugiej.
mm263