UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakoś nie ma Elbląg szczęścia do budowy strażnic. Jedna już zaczęto i rozebrano, teraz nie ma za co wykończyć drugiej.

mm263

Anuluj