UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby taki obiekt budowali dla olsztuna to już dawno by był wybudowany. Ale to dla Elbląga to wiadomo mają w d. nasuwa się jedno słowo. B***A.


Anuluj