UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby taki obiekt budowali dla olsztuna to już dawno by był wybudowany. Ale to dla Elbląga to wiadomo mają w d. nasuwa się jedno słowo. B***A.
Gdyby taki obiekt budowali dla olsztuna to już dawno by był wybudowany. Ale to dla Elbląga to wiadomo mają w d. nasuwa się jedno słowo. B***A.