UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O co tu chodzi ? Komenda w Braniewie ogłasza nabór do służby na stanowisko kwatermistrza. Wymagania formalne I grupa inwalidzka (znaczny stopień niepełnosprawności !)z całkowitą ślepotą obuoczną lub praktyczną ślepotą obuoczną - ostrość wzroku po korekcji w lepszym oku nie przekraczająca 5% normalnej ostrości oraz zakres pola widzenia zawężona do około 20 stopni - wymóg widzenia lunetowego. Co za czasy. To już normalnych, zdrowych strażaków nie szukają ?