UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@erg- masz rację, ale niestety wg tego samego projektu są lub będą realizowane budowy dla strażaków. Dlatego wybrano tę lokalizację bo nigdzie więcej by się nie dało tego wybudować
chyba
@erg- masz rację, ale niestety wg tego samego projektu są lub będą realizowane budowy dla strażaków. Dlatego wybrano tę lokalizację bo nigdzie więcej by się nie dało tego wybudować
chyba