UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@erg- masz rację, ale niestety wg tego samego projektu są lub będą realizowane budowy dla strażaków. Dlatego wybrano tę lokalizację bo nigdzie więcej by się nie dało tego wybudować

chyba

Anuluj