UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wy tu pierdu pierdu, temat dotyczy wykończenia budowy strażnicy. Niby prace porządkowe a okoliczne ulice wyglądają jakby ciągniki po orce tam jeździły. Nie można tak zorganizować wyjazdu ciężarówek by nie wywoziły na kołach tego błota?

myjnia

Anuluj