UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wy tu pierdu pierdu, temat dotyczy wykończenia budowy strażnicy. Niby prace porządkowe a okoliczne ulice wyglądają jakby ciągniki po orce tam jeździły. Nie można tak zorganizować wyjazdu ciężarówek by nie wywoziły na kołach tego błota?
myjnia