Wybrany wątek opinii
Szef straży najwyraźniej nie wytrzymuje napięcia, a ma ich dostatecznie dużo. Zarzadzanie tak dużą komenda w tak młodym wieku niesie ze sobą spore ryzyko utraty zdrowia.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Co Ty człowieku bredzisz. .. niezadowolony strażak? Żal D. .. ściska. W młodych siła A problemy zdrowotne może mieć nawet nastolatek prowadzący bezstresowy tryb życia. .pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
0
3