Wybrany wątek opinii

Szef straży najwyraźniej nie wytrzymuje napięcia, a ma ich dostatecznie dużo. Zarzadzanie tak dużą komenda w tak młodym wieku niesie ze sobą spore ryzyko utraty zdrowia.
(2020.09.09)
Co Ty człowieku bredzisz. .. niezadowolony strażak? Żal D. .. ściska. W młodych siła A problemy zdrowotne może mieć nawet nastolatek prowadzący bezstresowy tryb życia. .pozdrawiam
Strażak sportowiec (2020.09.09)
Powrót do komentarzy