22
04.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wyczuwam jakas pogardę dla mieszkańców osiedli, ubranych w stroj sportowy. I ta wyliczanka ze w Radomiu tez duzo dersiarstwa. Mało smaczne, aspirujące do jakiejś "elytki".
(2020.09.04)
Otóż to. Świadczy tylko o tym że ludzie masowo uprawiają sport. Natomiast Ci którzy całe życie byli lebiegami w tym zakresie, na lekcjach w-f mieli problemy próbują tych pierwszych pogardzać.
Dementi (2020.09.04)
@Dementi - O co innego chodzi - to pogarda, ktora wchodzi na salony i ubiera się w szaty kultury. Czemu to ma służyć? Pamietam spotkanie w ramach ogrodów polityki, gdzie ze sceny lecial stek obraźliwych dla zwykłych ludzi epitetów, a publiczność klaskała. To jest efekt zakamuflowanego kompleksu: "jak dowalę dresom, to będę elitarna", "jak sponiewieram ludzi ze ściany wschodniej, to będę prawie warszawiakiem"itd. To nie ma nic wspólnego z kultura. To jest szczujnia spoleczna zwana kiedys inżynierią.
(2020.09.04)
To jest szczera prawda. Kiedyś dres niejaki Jaki dzis, ,elyta"wiceminister sprawiedliwosci po Administracji a pozniej europarlamentarzysta. .. Efekt jaki jest kazdy widzi. Bardzo śliczna Pani autor, jestem pod wrażeniem urody, inteligencji i przepięknego umiechu. Brawo!!! Prześliczna kobieta.
(2020.09.04)
@Lubię Pomagać :) - Idź do szpitala, zaraź się tym badziewiem i wtedy pogadamy. To, że przepisy nie są spójne, nie zwalnia ze zdrowego rozsądku.
(2020.09.04)
Powiedz jej o tym a nie tutaj chwalisz się. Może twój wdzięk, uroda i mondrosc sprawi że dostaniesz od niej szansę :)
Dementi (2020.09.04)
Moim zdaniem to tutaj chodzi o Natalię i jej ciężka pracę od lat. Gratulacje kochana jestem mega dumna. Ciesze się że dres idzie dalej!!! Super. Teraz zrob dresa w masce niech ludzie mają i będą szczęśliwi!!! ❤️❤️❤️
AnkaMaNia (2020.09.04)

info

4  
  1
nawet jesli nie ma jesli jest prawo to nalezy ej przestrzegac, to ze jakis klient chodzi bez maski to wina tego kto go tam wpuscil, skoro moze to znaczy ze kazdy olewa te nakazy, obsluga galerii
(2020.09.04)
wystawa to tylko sciema, ten dres jest bialy bo zrobiony z amfetaminy, sztuka to narkotyk a wystawa ma przyciagnac klientow
(2020.09.04)

info

1  
  0
Jeżeli chcesz tu cytować prawo, to najpierw powiedz nam wszystkim, jaka sile prawna ma rozporządzenie vs konstytucja. Co jest aktem nadrzędnym?
Wtedy (2020.09.04)