Wybrany wątek opinii

Wyczuwam jakas pogardę dla mieszkańców osiedli, ubranych w stroj sportowy. I ta wyliczanka ze w Radomiu tez duzo dersiarstwa. Mało smaczne, aspirujące do jakiejś "elytki".
(2020.09.04)
Otóż to. Świadczy tylko o tym że ludzie masowo uprawiają sport. Natomiast Ci którzy całe życie byli lebiegami w tym zakresie, na lekcjach w-f mieli problemy próbują tych pierwszych pogardzać.
Dementi (2020.09.04)
@Dementi - O co innego chodzi - to pogarda, ktora wchodzi na salony i ubiera się w szaty kultury. Czemu to ma służyć? Pamietam spotkanie w ramach ogrodów polityki, gdzie ze sceny lecial stek obraźliwych dla zwykłych ludzi epitetów, a publiczność klaskała. To jest efekt zakamuflowanego kompleksu: "jak dowalę dresom, to będę elitarna", "jak sponiewieram ludzi ze ściany wschodniej, to będę prawie warszawiakiem"itd. To nie ma nic wspólnego z kultura. To jest szczujnia spoleczna zwana kiedys inżynierią.
(2020.09.04)
To jest szczera prawda. Kiedyś dres niejaki Jaki dzis, ,elyta"wiceminister sprawiedliwosci po Administracji a pozniej europarlamentarzysta. .. Efekt jaki jest kazdy widzi. Bardzo śliczna Pani autor, jestem pod wrażeniem urody, inteligencji i przepięknego umiechu. Brawo!!! Prześliczna kobieta.
(2020.09.04)
Powiedz jej o tym a nie tutaj chwalisz się. Może twój wdzięk, uroda i mondrosc sprawi że dostaniesz od niej szansę :)
Dementi (2020.09.04)
Powrót do komentarzy