UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyczuwam jakas pogardę dla mieszkańców osiedli, ubranych w stroj sportowy. I ta wyliczanka ze w Radomiu tez duzo dersiarstwa. Mało smaczne, aspirujące do jakiejś "elytki".
Wyczuwam jakas pogardę dla mieszkańców osiedli, ubranych w stroj sportowy. I ta wyliczanka ze w Radomiu tez duzo dersiarstwa. Mało smaczne, aspirujące do jakiejś "elytki".