UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem to tutaj chodzi o Natalię i jej ciężka pracę od lat. Gratulacje kochana jestem mega dumna. Ciesze się że dres idzie dalej!!! Super. Teraz zrob dresa w masce niech ludzie mają i będą szczęśliwi!!! ❤️❤️❤️

AnkaMaNia