UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nawet jesli nie ma jesli jest prawo to nalezy ej przestrzegac, to ze jakis klient chodzi bez maski to wina tego kto go tam wpuscil, skoro moze to znaczy ze kazdy olewa te nakazy, obsluga galerii


Anuluj