Wybrany wątek opinii

Zapytujemy. W tym kraju obowiązuje prawo takie samo dla wszystkich to dlaczego część osób jest bez masek. Nie może maski przylbica. Co szminka się zetrze. tym sposobem zakażenie wzrasta każdego dnia bo barany nie rozumieja.
(2020.09.04)
Dobrze mówisz. .prawo jest dla WSZYSTKICH takie samo, dla mafii z wiejskiej również !
Lubię Pomagać :) (2020.09.04)
Sam jesteś baran nie ma żadnego wirusa cały czas wkręcają nas
(2020.09.04)
nawet jesli nie ma jesli jest prawo to nalezy ej przestrzegac, to ze jakis klient chodzi bez maski to wina tego kto go tam wpuscil, skoro moze to znaczy ze kazdy olewa te nakazy, obsluga galerii
(2020.09.04)
Jeżeli chcesz tu cytować prawo, to najpierw powiedz nam wszystkim, jaka sile prawna ma rozporządzenie vs konstytucja. Co jest aktem nadrzędnym?
Wtedy (2020.09.04)
@Wtedy - skoro wydano rozporzadzenie to musi ono uwzgledniac brak kolidacji z prawem, ale gdzie kucharek 6 tam nie ma co jesc i cyckow 12
(2020.09.05)
Powrót do komentarzy