Wybrany wątek opinii
Czy w Elblągu znajdą się ludzie znający swoje prawa którzy bez kagańców (maseczek )chcieliby grupą pójść na drobne zakupy np. do Castoramy albo Ogrodów jednocześnie uświadamiając innych że to wszystko to koronosciema ? Może i ten wirus jest ale na pewno nie jest tak groźny żeby nasz rząd wprowadzał takie nakazy i obostrzenia łamiąc nasze prawa człowieka zapisane w konstytucji.
Do moderacji
Odpowiedz
7
10
@Lubię Pomagać :) - Idź do szpitala, zaraź się tym badziewiem i wtedy pogadamy. To, że przepisy nie są spójne, nie zwalnia ze zdrowego rozsądku.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Lubię Pomagać :) - Proponuje zebyscie cala grupa pojechali do Choroszczy na badanie :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0