A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Lubię Pomagać :) - Proponuje zebyscie cala grupa pojechali do Choroszczy na badanie :)
@Wtedy - skoro wydano rozporzadzenie to musi ono uwzgledniac brak kolidacji z prawem, ale gdzie kucharek 6 tam nie ma co jesc i cyckow 12