72
02.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
po ludziach jak znikną pozostaną tylko śmieci i ruiny więc chyba tak ma być. Przyroda sama po nas posprząta jak już nas nie będzie :)
(2020.09.02)

info

5  
  0
ten monitoring to pic na wodę za grube pieniądze. Jak co do czego to ten materiał do niczego się nie nadaje i winnych nie ma
(2020.09.02)

info

5  
  0
Polacy zwierzęta
(2020.09.02)

info

3  
  0
A jak po psach nie sprzątają to jest problem
Smycz (2020.09.02)

info

6  
  0
Przecież tam nie ma śmietników - to gdzie mają wyrzucić butelki? Bo zabierania śmieci ze sobą nikt nie uczy
100% (2020.09.02)

info

1  
  1
@Johny_derr - Olsztyn pozbywa się że swojego podwórka latającego złomu bo chcą mieć spokój. .. No i tym sposobem przestaje się rozwijać. Logicznie
Pierd (2020.09.02)
też tam byłem i to widziałem i słyszałem, obcokrajowcy byli pełni podziwu, jako Polak czułem się dumny z rodaka patrioty,
Screel (2020.09.02)
Gdyby tak tatuś jednego czy drugiego musiał ruszyć w piątek o 22.00 sprzed tv i jechać by zapłacić mandat za synalka to z pewnością ponownie by nie nasmiecil. Caly Elbląg jest jednym wielkim brudem, koszy na śmieci brak. Buteleczki po gorzale wszędzie.
Kumpel Maria (2020.09.02)

info

3  
  0
Prosze popatrzec na place zabaw na robotniczej gdzie siedza madki z brzdacami butelki po napojach, papierki, sloneczniki. I co pani zrobisz nic nie zrobisz tylko panie z clinera rano zalamuja rece i zakasaja rekawy
(2020.09.02)
Brak śmietników w tamtym miejscu to główna przyczyna bałaganu. Dzieciaki zjeżają się z całego miasta na rampę pilna potrzeba budowy skate parku gdzie nad Jarem !!! Jeżdżę z synem na ten park i wystarczy zwrócić uwagę najbardziej klnącym i spokój. Jest parę cwaniaczków którzy brakiem umiejętności nadrabiają językiem!!!
rodzic22 (2020.09.02)

info

7  
  2