Czytelniczka: Tak wygląda park po zabawie młodzieży

72
02.09.2020
Czytelniczka: Tak wygląda park po zabawie młodzieży
Park Park im. Generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego
- Tak wygląda okolica ramp, gdzie dzieciaki jeżdżą na deskach i hulajnogach. Taki obrazek to typowy widok w tym miejscu - pisze nasza Czytelniczka, która w środę (2.09) przesłała nam zdjęcia wykonane w Parku im. Generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego. Zobacz zdjęcia.

- Przesyłam zdjęcia z parku przy ul. Mickiewicza, jestem przekonana, że czytelnicy będą mieli wiele do powiedzenia na ten temat. Tak wygląda okolica ramp, gdzie dzieciaki jeżdżą na deskach i hulajnogach. Taki obrazek to typowy widok w tym miejscu. Najwyższa pora coś zmienić -  pisze w liście do naszej redakcji Czytelniczka.  

 Zdjęcia wykonała w Parku im. Generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego w środę rano. Jak twierdzi, kilka dni temu spacerowała tam około godz. 17 i "było jeszcze gorzej".

- Nie potrafię powiedzieć, czy codziennie rano wygląda to identycznie. Jednak na pewno jest z tym problem. Dzieciaki są po prostu zmęczone, biorą napój i rzucają gdzie popadnie puste butelki. Mam taki apel do rodziców i "sportowców", żeby zwracali uwagę na otoczenie i dbali o nie, bo w parku bawi się dużo maluszków i jest to miejsce ogólnie zadbane. Kilka razy w tygodniu jestem w tym parku i zawsze widok jest podobny. Miałam jednak nadzieję, że oni to zbierają po skończeniu zabawy, dzisiaj się okazało, że jednak nie - pisze kobieta. 

 

oprac. daw

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dramat!!! Patologia to za mało powiedziane!!! Tam 2 minut nie da rady wytrzymać od wulgaryzmów jakimi operują ci"sportowcy"odgrodzić od strefy rodzinnej murem na 5metrów!!!
(2020.09.02)
To kwestia wychowania dzieci przez rodziców. Jednak z drugiej strony dobrze że dzieci sobie pojeżdżą niż żeby miały pić wódkę. palić papierosy czy brać jakieś narkotyki.
whorl (2020.09.02)
Pokolenie pinsetplus
(2020.09.02)
Mieszkam obok, co tydzień to samo. W poniedziałek posprzątają i do niedzieli już syf. W koło śmietniki ale się nie chce podejść, bo przecież takie zmęczone dziecko jest od skakania na hulajnodze. Ciekawe od kogo dzieci się tego nauczyły. .. .
Heh (2020.09.02)
Pokażcie jak wyglądają alejki w tym parku że buty się niszczy na tych kamieniach po asfalcie. Tak UM rzadzi. NIEUDACZNICY. Wynocha.
(2020.09.02)

info

28  
  29
A pojedzie taka Grażyna i Janusz do Turcji i na każdym kroku "zobacz jacy syfiarze"
Andrzejo (2020.09.02)

info

34  
  11
Pokolenie fejsa i insta
Patriota (2020.09.02)

info

52  
  1
Bo to zwykłe niechluje i brudasy. To samo z tymi co nie sprzątają po swoich psach.
clineeeer (2020.09.02)

info

64  
  1
Przejdzie się Pani nad kanałem od Specjal Pubu do mostu ul. Wyszyńskiego tu dopiero jest co zwiedzać.
krąpie na pompie (2020.09.02)

info

30  
  0
A gdzie są rodzice i wychowanie dzieci? Wszystko cedowali na nauczycieli i szkoły?
Dzieci_Internetu (2020.09.02)