UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby tak tatuś jednego czy drugiego musiał ruszyć w piątek o 22.00 sprzed tv i jechać by zapłacić mandat za synalka to z pewnością ponownie by nie nasmiecil. Caly Elbląg jest jednym wielkim brudem, koszy na śmieci brak. Buteleczki po gorzale wszędzie.
Kumpel Maria