UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
po ludziach jak znikną pozostaną tylko śmieci i ruiny więc chyba tak ma być. Przyroda sama po nas posprząta jak już nas nie będzie :)
po ludziach jak znikną pozostaną tylko śmieci i ruiny więc chyba tak ma być. Przyroda sama po nas posprząta jak już nas nie będzie :)