UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brak śmietników w tamtym miejscu to główna przyczyna bałaganu. Dzieciaki zjeżają się z całego miasta na rampę pilna potrzeba budowy skate parku gdzie nad Jarem !!! Jeżdżę z synem na ten park i wystarczy zwrócić uwagę najbardziej klnącym i spokój. Jest parę cwaniaczków którzy brakiem umiejętności nadrabiają językiem!!!
rodzic22