A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tam byli Polacy, czyli zostały śmieci.
Jest tam monitoring. Ściągnąć materia zobaczyć kto zrobił i wezwać do posprzątania albo ci który się tam patrzą w ten monitoring do sprzątania parku
A niech jeżdżą i to jak najwięcej. Skoro sporo tyle szykan wylało się na skarżących na latający i warczący złom to proszę nie miałczeć na tramwaje. .. A mnie one zupełnie nie przeszkadzają.
Psy szczekają, samoloty latają, tramwaje jeżdżą - bo to jest miasto człowieku, wyprowadź się na wieś będziesz miał ciszę i spokój. Jeśli my ludzie chcemy by to miasto się rozwijało przestańmy narzekać na coś co jest związane z miastem z cywilizacją.
Przecież to tylko dzieci, każdy nim był. Niby wychowuje szkoła, ale najważniejsze wzorce wynosi się z domu, strach pomyśleć w jakim bajzlu żyją ich rodzice, patrioci i katolicy-czyli "prawdziwi"Polacy
Poziom obywateli Polski, miałem okazję zobaczyć na lotnisku w UK. Ubrany w bluzę Powstania Warszawskiego z biało-czerwoną opaską na ręku i godłem na plecach, jegomość - Polak. Idąc (już po odprawie)podpity ryczał na całe gardło "Polskaaa białooo czerwoniii"Wzbudzając negatywny podziw pasażerów czekających na dolot. Będąc Polakiem, zapadałem się ze wstydu słysząc "rodaka"i to co o nim mówili (absolutnie słusznie)Anglicy i inni pasażerowie. Tak, ze takie śmieci w parku to Pikuś. Powinno się namierzyć orłów z monitoringu, bezapelacyjne 20000 zł kary dowalić każdemu. No, ale jakby to były dzieci kogoś ważnego. ..
Ja wiem kto administruje tym terenem. A wy?
A Stare Miasto po zabawie dorosłych to jak wygląda, może wszyscy się powyzywajmy
Zabrać im 500+
to przyszły elektorat platformersów, bez zasad, kultury, wstydu, brud i smród, biorą przykład z góry bo skoro można g. .. .a puszczać do rzeki to można też śmiecić i robić syf wkoło