UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prosze popatrzec na place zabaw na robotniczej gdzie siedza madki z brzdacami butelki po napojach, papierki, sloneczniki. I co pani zrobisz nic nie zrobisz tylko panie z clinera rano zalamuja rece i zakasaja rekawy