UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby tak tatuś jednego czy drugiego musiał ruszyć w piątek o 22.00 sprzed tv i jechać by zapłacić mandat za synalka to z pewnością ponownie by nie nasmiecil. Caly Elbląg jest jednym wielkim brudem, koszy na śmieci brak. Buteleczki po gorzale wszędzie.

Kumpel Maria

Anuluj