72
02.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Land - Z Bąbelkiem który ma np 14 lat już się nie wychodzi na dwór
(2020.09.02)
@Heh - Macie wasze wychowanie bezstresowe pogłoski i tyle coś trzeba mieć nieźle z glaca nie tak, żeby godzinami jeździć w te i we wte. To pokolenie jest już skazane na porażkę życiową. Rodzice pewnie nie mają pojęcia jak oni się zachowują.
ARESIAK1 (2020.09.02)
Niestety to wychowanie bezstresowe za czasów SLD i PO-PSL
(2020.09.02)
W parku modrzewia non stop jakis obsraniec przewraca toi toje.
Patusy (2020.09.02)

info

3  
  0
To żaden park, a łąka z asfaltowymi alejkami i paroma drzewami.
(2020.09.02)

info

3  
  1
Na tym zdjęciu jest jeszcze czysto w porównaniu ze stanem tego miejsca latem, żal było patrzeć przechodząc, tak jest niestety w całym mieście, brak śmietników na przystankach skrzyżowaniach w parkach, straszny syf, polecam zerknąć na to co się dzieje idąc z grunwaldzkiej deptakiem przy rzeczce w stronę fabrycznej tam to jest dopiero chlew i wstyd dla miasta takie obrazki kilka kroków od dworca
(2020.09.02)

info

4  
  0
To nie tylko tak wygląda w parkach ale też na osiedlach i placach zabaw gdzie obok są śmietnik to też rzucają na trawniki. A niech ktoś z dorosłych zwróci im uwagę to zaraz gadka że straszy się dzieci
(2020.09.02)

info

5  
  0
Tam nie ma śmietników
Bia (2020.09.02)
To dotyczy również placów zabaw przy blokach. Po co za to płacić, za dewastację, sprzątanie.
Jkojhgg (2020.09.02)

info

4  
  1
To jest właśnie tak zwane pokolenie nieudaczników.
(2020.09.02)

info

7  
  0