A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Land - Z Bąbelkiem który ma np 14 lat już się nie wychodzi na dwór
@Heh - Macie wasze wychowanie bezstresowe pogłoski i tyle coś trzeba mieć nieźle z glaca nie tak, żeby godzinami jeździć w te i we wte. To pokolenie jest już skazane na porażkę życiową. Rodzice pewnie nie mają pojęcia jak oni się zachowują.
Niestety to wychowanie bezstresowe za czasów SLD i PO-PSL
W parku modrzewia non stop jakis obsraniec przewraca toi toje.
To żaden park, a łąka z asfaltowymi alejkami i paroma drzewami.
Na tym zdjęciu jest jeszcze czysto w porównaniu ze stanem tego miejsca latem, żal było patrzeć przechodząc, tak jest niestety w całym mieście, brak śmietników na przystankach skrzyżowaniach w parkach, straszny syf, polecam zerknąć na to co się dzieje idąc z grunwaldzkiej deptakiem przy rzeczce w stronę fabrycznej tam to jest dopiero chlew i wstyd dla miasta takie obrazki kilka kroków od dworca
To nie tylko tak wygląda w parkach ale też na osiedlach i placach zabaw gdzie obok są śmietnik to też rzucają na trawniki. A niech ktoś z dorosłych zwróci im uwagę to zaraz gadka że straszy się dzieci
Tam nie ma śmietników
To dotyczy również placów zabaw przy blokach. Po co za to płacić, za dewastację, sprzątanie.
To jest właśnie tak zwane pokolenie nieudaczników.